• Staf

    NaamRolFunctie
    Bos, PeterOverige stafTeammanager
    Hooites, Gert JanOverige stafTeammanager
    Roels, ErikOverige stafTeammanager
    Sowikromo, EvertOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, PeterTeamspeler
    Bosker, WimTeamspeler
    Boxmeer, RoyTeamspeler
    Briet, MauriceTeamspeler
    Dijken, Marco vanTeamspeler
    Dijken, Stephan vanTeamspeler
    Hooites, Gert JanTeamspeler
    Hospers, NicoTeamspeler
    Höcük, MustafaTeamspeler
    Koster, ErwinTeamspeler
    Oosten, JackTeamspeler
    Roels, ChrisTeamspeler
    Roels, ErikTeamspeler
    Ruiter, John deTeamspeler
    Schuijl, DyonTeamspeler
    Stavorinus, RoyTeamspeler
    Steenbergen, MartinTeamspeler
    Stoppels, WouterTeamspeler
    Veen, Gert Jan van derTeamspeler
    Verheek, NiekTeamspeler
    Westra, JordiTeamspeler
    Wierenga, RonTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00MOVV 3 - NEC Delfzijl 2Sportpark v.v. MOVV
    7 nov. 10:00NEC Delfzijl 2 - Siddeburen 3Sportpark Centrum
    21 nov. 10:00NEC Delfzijl 2 - Bellingwolde 4Sportpark Centrum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Omlandia JO9-1 - NEC Delfzijl JO9-13 - 2
    17 okt.Noordpool-U.F.C. 2 - NEC Delfzijl 20 - 0 (1 - 0)
    16 okt.Winsum MO15-1 - NEC Delfzijl MO15-11 - 5
    16 okt.NEC Delfzijl JO10-1 - DVC Appingedam JO10-116 - 3
    10 okt.BATO 3 - NEC Delfzijl 21 - 4
  • Poulestanden NEC Delfzijl 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC Delfzijl 24400157812
    2Heiligerlee 4330013499
    3Nieuweschans 35302141139
    4Pekelder Boys 353029819
    5MOVV 3320111656
    6Siddeburen 332019816
    7ASVB 421016333
    8WVV 331029633
    9BATO 3310268-23
    10THOS 24103413-93
    11Drieborg 2300369-30
    12Bellingwolde 44004221-190

    Poulestanden NEC Delfzijl 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC Delfzijl 211004313
    2Farmsum 3100134-10

    Poulestanden NEC Delfzijl 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eext 31100130133
    2SSA DVC Dedemsvaart 61100131123
    3VKW 61100110113
    4Stadskanaal 511007073
    5M.S.C. 311009453
    6Bellingwolde 311006153
    7HSC 411006153
    8VKW 511005053
    9Helpman 611007343
    10Kwiek 711006243
    11vv Sweel 311005143
    12Zuidlaarderveen 211005143
    13Buitenpost 211004043
    14LAC Frisia 1883 211004043
    15Gomos 411004043
    16S.V. Haulerwijk 211004043
    17ZNC 2 (zo)11004043
    18FC Oldemarkt 411006333
    19Langezwaag 211005233
    20SSA DVC Dedemsvaart 511005233
    21Beilen 511004133
    22Dwingeloo 411004133
    23Nieuweschoot 311004133
    24SSA DVC Dedemsvaart 711004133
    25Engelbert 311003033
    26FC Fochteloo 211003033
    27SC Stadspark 611003033
    28vv Stânfries 211003033
    29VIOS (O) 211004223
    30LSC 1890 711003123
    31BATO 311003123
    32Borger 2 zo.11003123
    33Gasselternijveen 311003123
    34IJhorst 311003123
    35vv Sneek Wit Zwart 211003123
    36Thor 211003123
    37Zwartemeerse Boys 311003123
    38Farmsum 411002023
    39JVV 211002023
    40SVDB 111004313
    41IJhorst 211003213
    42Blauw Rood 3JM11002113
    43SC Emmeloord 1011002113
    44Groen Geel 511002113
    45Pekelder Boys 311002113
    46Wildervank 211002113
    47Heiligerlee 411001013
    48Valthermond 411004403
    49Giethoorn 311003303
    50LTC 211001103
    51Noordpool-U.F.C. 211000003
    52Blauwhuis 200000000
    53GSAVV Forward 1600000000
    54Friesland 300000000
    55Groninger Boys 500000000
    56ONB 300000000
    57SC Erica 510014400
    58SC Emmeloord 810013300
    59TLC 410011100
    60NEC Delfzijl 210010000
    61Gieten 6100134-10
    62Zuidwolde 5100123-10
    63FC Lewenborg 5100112-10
    64LSC 1890 8100112-10
    65FC Oldemarkt 3100112-10
    66Pekelder Boys 4100112-10
    67Siddeburen 3100112-10
    68BNC 2100101-10
    69ST HOC/ValtherBoys 7100124-20
    70Akkrum 3100113-20
    71Akkrum 4100113-20
    72Froombosch 2100113-20
    73Heiligerlee 3100113-20
    74Musselkanaal 5100113-20
    75Ruinen 4100113-20
    76Tijnje 2100113-20
    77Valthermond 5100113-20
    78Helpman 4100102-20
    79Veelerveen 3100102-20
    80Scheerwolde 2100136-30
    81DSC'65 2100125-30
    82SC Joure 2100125-30
    83SC Emmeloord 9100114-30
    84LEO (Loon) 4100114-30
    85Smilde'94 2100114-30
    86USV 3100114-30
    87Dwingeloo 3100103-30
    88Engelbert 4100103-30
    89Harkstede 2100103-30
    90ST Zandhuizen/Sport Vereent 2100103-30
    91Mamio 3100137-40
    92WVV 3100126-40
    93ST HOC/ValtherBoys 6100115-40
    94Stadskanaal 4100115-40
    95Donkerbroek 2100104-40
    96Gorredijk 5100104-40
    97Oerterp 3100104-40
    98Peize 4100104-40
    99Pekelder Boys 2100104-40
    100Ruinerwold 4100149-50
    101Hoogezand 4100116-50
    102Wedde 4100116-50
    103ST HOC/ValtherBoys 5100105-50
    104Buinen 3100107-70
    105Rolder Boys 51001011-110
    106EHS'85 31001113-120
    107Gieterveen 21001013-130