• NEC Delfzijl 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boer, Klaas deOverige stafTeammanager
    Boer, Klaas deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, DennisTeamspeler
    Boer, Klaas deTeamspeler
    Briek, RichardTeamspeler
    Brondijk, LodewijkTeamspeler
    Brondijk, MarkTeamspeler
    Danser, AndriesTeamspeler
    Krist, RolfTeamspeler
    Meijer, JeffreyTeamspeler
    Meijer, RicardoTeamspeler
    Moniz, RobertoTeamspeler
    Noort, Edwin vanTeamspeler
    Schuringa, SvenTeamspeler
    Schuurman, RobinTeamspeler
    Tualena, JamesTeamspeler
    Tuin, Martijn v/dTeamspeler
    Verloove, MichielTeamspeler
    Wolters, MichelTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 14:30Zuidhorn 4 - NEC Delfzijl 4Sportpark Johan Smitpark
    15 okt. 14:30NEC Delfzijl 4 - DVC Appingedam 7Sportpark Centrum
    29 okt. 15:00vv Winsum 5 - NEC Delfzijl 4Sportpark Winsum-West
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.SGV JO7-1 - Siddeburen JO7-13 - 0
    24 sep.Ezinge 2 - NEC Delfzijl 44 - 0
    22 sep.NEC Delfzijl JO15-1 - DVC Appingedam JO15-15 - 0
  • Poulestanden NEC Delfzijl 4 ( 6e klasse 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Omlandia 321107524
    2Middelstum 411006153
    3DVC Appingedam 711004133
    4SIOS 311002113
    5Ezinge 221018533
    6Zuidhorn 421016603
    7GEO 210102201
    8Onderdendam 210101101
    9Stedum 2201125-31
    10vv Winsum 5100135-20
    11NEC Delfzijl 4100104-40
    12KRC 2100116-50

    Poulestanden NEC Delfzijl 4 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gruno 622009366
    2ZEC 321015503
    3NEC Delfzijl 4200239-60