• Staf

    NaamRolFunctie
    Broek, Ben vdOverige stafTeammanager
    Stoppels, JanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aperloo, SanderTeamspeler
    Engelage, BramTeamspeler
    Geertsema, HenryTeamspeler
    Knevelbaard, LeoTeamspeler
    Korhorn, PeterTeamspeler
    Laan, André van derTeamspeler
    Lier, NicoTeamspeler
    Mulder, HenryTeamspeler
    Roon, Ruud vTeamspeler
    Scheeringa, JonathanTeamspeler
    Stalman, WouterTeamspeler
    Tap, JohanTeamspeler
    Visser, LeonTeamspeler
    Woldendorp, DirkTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:30Onderdendam 1 - NEC Delfzijl 5Sportpark Harry Visser Onderdendam
    6 nov. 14:30NEC Delfzijl 5 - Meedhuizen 2Sportpark Centrum
    20 nov. 14:45DVC Appingedam 6 - NEC Delfzijl 5Sportpark Burg.Welleman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Omlandia JO9-1 - NEC Delfzijl JO9-13 - 2
    16 okt.TEO 2 - NEC Delfzijl 51 - 0
    16 okt.Winsum MO15-1 - NEC Delfzijl MO15-11 - 5
    16 okt.NEC Delfzijl JO10-1 - DVC Appingedam JO10-116 - 3
  • Poulestanden NEC Delfzijl 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Onderdendam 144001991012
    2De Fivel 343101410410
    3Meedhuizen 24301248169
    4Wagenborger Boys 24301121029
    5Poolster 43210154117
    6Nieuwolda 132018626
    7Holwierde 342021115-46
    8Stedum 252031418-46
    9SV Bedum 85113810-24
    10DVC Appingedam 650141124-131
    11Rood Zwart Baflo 33003716-90
    12NEC Delfzijl 54004922-130

    Poulestanden NEC Delfzijl 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC Delfzijl 500000000

    Poulestanden NEC Delfzijl 5 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fit Boys 511009093
    2SC Joure 1011008083
    3VC Trynwalden 411006063
    4Veendam 1894 411006063
    5VAKO 511008353
    6Drachtster Boys O23-111007253
    7Ouwe Syl 211006153
    8V.V. Westerkwartier 211005053
    9Aduard 2000 311006243
    10SC Twijzel 311005143
    11ZNC 2 (zat)11005143
    12De Heracliden 311004043
    13Scharnegoutum'70 411004043
    14Velocitas 1897 O23-111004043
    15DZOH 811006333
    16ONT O23-111006333
    17ACV O23-211004133
    18Drachtster Boys 711004133
    19Harkema Opeinde 411004133
    20DESZ 411003033
    21Groningen 311003033
    22SJS O23-111003033
    23Zeerobben 411006423
    24SC Franeker 611005323
    25Leeuwarder Zwaluwen 1111005323
    26FC Meppel 611005323
    27SVBO 311005323
    28Waskemeer 511005323
    29DESZ 311004223
    30Drogeham 411004223
    31Fit Boys 311003123
    32SVBO 511002023
    33ACV 1011006513
    34IJVC 311005413
    35Eastermar 211004313
    36Oudega 111003213
    37Asser Boys 311002113
    38DZOH 711002113
    39V.V. Heeg 311002113
    40Heerenveense Boys O23-111002113
    41De Walde 211002113
    42ZEC 311002113
    43EMMS 211001013
    44Oranje Nassau 811001013
    45TEO 211001013
    46Meeden 211003303
    47Meedhuizen 211003303
    48Urk O23-211003303
    49SVBC O23-111002203
    50Flevo Boys O23-211001103
    51Veenhuizen 311001103
    52Alcides 311001103
    53Balk 400000000
    54Be Quick D 800000000
    55Fc. Grootegast 500000000
    56Gruno 600000000
    57HZVV 1100000000
    58Marrum 300000000
    59Onderdendam 100000000
    60Staphorst 900000000
    61Waterpoort Boys 600000000
    62Wildervank 410013300
    63SV Bedum O23-110013300
    64VHK 310013300
    65Valthermond 210012200
    66Donkerbroek 310011100
    67Jubbega 210011100
    68M.S.C. 310011100
    69LTC 8100156-10
    70Workum 4100145-10
    71Drogeham 3100134-10
    72Wagenborger Boys 2100123-10
    73Bakhuizen 2100112-10
    74SC Bolsward 7100112-10
    75CVVO 5100112-10
    76Drenthina 6100112-10
    77SJS 6100112-10
    78Zuidhorn 4100112-10
    79SV Bedum 7100101-10
    80DZOH 10100101-10
    81NEC Delfzijl 5100101-10
    82SC Franeker 7100146-20
    83FDS 2100135-20
    84HZVV 9100135-20
    85Leeuwarder Zwaluwen 10100135-20
    86Peize 3100135-20
    87SSS'68 3100135-20
    88M.S.C. 6100124-20
    89Zuidhorn 5100124-20
    90S.V. Haulerwijk 3100113-20
    91Emmen 2100102-20
    92CSVC 4100136-30
    93Oudehaske 4100136-30
    94Broekster Boys 4100114-30
    95Rijperkerk 3100114-30
    96Roden O23-1100114-30
    97Be Quick 1887 5100103-30
    98HSC 5100103-30
    99SVBS'77 2100103-30
    100VV Opende 3100126-40
    101Noordbergum 2100115-40
    102WVV 4100115-40
    103SJO Coendersborg O23-1100104-40
    104Stedum 3100104-40
    105TOP'63 4100104-40
    106SJS 4100138-50
    107Houtigehage 2100127-50
    108Blauw Wit '34 9100116-50
    109Friese Boys 3100105-50
    110Leeuwarder Zwaluwen 8100106-60
    111VVS 4100106-60
    112Heerenveense Boys 5100108-80
    113SJS 5100109-90