• Staf

    NaamRolFunctie
    Sowikromo, EvertTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Velis, AntoonOverige stafTeammanager
    Yilmaz, ElsinTechnische stafHoofdcoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balotje, JoelTeamspeler
    Christiaans, JelmarTeamspeler
    Ege, AbdifatahTeamspeler
    Hooi, ShaimoTeamspeler
    Kombrink, JoostTeamspeler
    Middel, LaurensTeamspeler
    Slijngaard, GillermoTeamspeler
    Sowikromo, Cyan MoekiranTeamspeler
    Star, TimTeamspeler
    Swart, XanderTeamspeler
    Switynk, SemTeamspeler
    Vries, Thijs deTeamspeler
    Waaijenberg, CameronTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.NEC Delfzijl JO19-1 - FC Lewenborg JO19-10 - 4
    27 nov.GRC Groningen JO19-1 - NEC Delfzijl JO19-16 - 7
    25 nov.NEC Delfzijl 35+2 - Meedhuizen 35+14 - 3
    20 nov.NEC Delfzijl JO19-1 - sv Bedum JO19-13 - 4
    20 nov.NEC Delfzijl JO9-1 - WVV JO9-14 - 7
  • Poulestanden NEC Delfzijl JO19-1 (0224 Onder 19 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum JO19-1871050113922
    2WVV JO19-175202215717
    3Lycurgus JO19-185122013716
    4NEC Delfzijl JO19-184042027-712
    5GVAV-Rapiditas JO19-284041022-1212
    6Wildervank JO19-172322228-69
    7GRC Groningen JO19-17223261888
    8DVC Appingedam JO19-16213912-37
    9Stadskanaal JO19-171151127-164
    10FC Lewenborg JO19-181161522-74
    11Gorecht JO19-180441323-104

    Poulestanden NEC Delfzijl JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC Delfzijl JO19-132108537
    2DVC Appingedam JO19-132017526
    3FC Lewenborg JO19-1311123-14
    4GVAV-Rapiditas JO19-23003711-40

    Poulestanden NEC Delfzijl JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum JO19-111006153
    2Blauw Wit '34 JO19-111004043
    3Be Quick 1887 JO19-111005233
    4WVV JO19-111005233
    5Urk JO19-111004133
    6SC Genemuiden JO19-111003123
    7Oldeholtpade JO19-111003123
    8Drachtster Boys JO19-111003213
    9ST FC Meppel/Alcides JO19-111001013
    10ONS Sneek JO19-111001013
    11SJO Broekster Walden JO19-111003303
    12Beilen JO19-111000003
    13FC Zuidlaren JO19-110013300
    14M.S.C. JO19-110010000
    15Be Quick 1887 JO18-1100123-10
    16Helpman JO19-1100101-10
    17SJO FC Meerdijk JO19-1100101-10
    18V.V. Heerenveen JO18-1100113-20
    19VEV'67 JO19-1100113-20
    20FC Assen JO19-1100125-30
    21NEC Delfzijl JO19-1100125-30
    22LSC 1890 JO19-1100114-30
    23SC Bolsward JO19-1100104-40
    24LAC Frisia 1883 JO19-1100116-50