• Staf

    NaamRolFunctie
    Bon, EstherOverige stafTeammanager
    Velis, AntoonOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bon, CarlijnTeamspeler
    Bon, EstherTeamspeler
    Brouwer, YrsaTeamspeler
    Chiu, LinlingTeamspeler
    Haaijer, IrisTeamspeler
    Hoofdmann, SabineTeamspeler
    Klimp, MariskaTeamspeler
    Matheusen, JoelleTeamspeler
    Puls, FleurTeamspeler
    Raspe, IrisTeamspeler
    Scheeringa, EsmeeTeamspeler
    Scheltens, MyrtheTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 nov. 12:15NEC Delfzijl VR1 - Farmsum VR1Sportpark Centrum
    13 nov. 14:30De Heracliden VR1 - NEC Delfzijl VR1Sportpark Uithuizermeeden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Omlandia JO9-1 - NEC Delfzijl JO9-13 - 2
    16 okt.Muntendam VR1 - NEC Delfzijl VR1
    16 okt.Winsum MO15-1 - NEC Delfzijl MO15-11 - 5
    16 okt.NEC Delfzijl VR1 - HFC '15 VR1
    16 okt.NEC Delfzijl JO10-1 - DVC Appingedam JO10-116 - 3
  • Poulestanden NEC Delfzijl VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVC Appingedam VR144001831512
    2NEC Delfzijl VR15302209119
    3Helpman VR34220199108
    4De Heracliden VR1421113767
    5Farmsum VR1320115696
    6Muntendam VR132018446
    7Heiligerlee VR132017706
    8Lycurgus VR2320159-46
    9The Knickerbockers VR44202196136
    10Holwierde VR152039906
    11SC Loppersum VR15014725-181
    12HS'88 VR22002221-190
    13VVS VR15005229-270

    Poulestanden NEC Delfzijl VR1 (B2400 Vrouwen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NEC Delfzijl VR11100140143
    2ST Eenrum/Kloosterburen VR31001014-140

    Poulestanden NEC Delfzijl VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HFC '15 VR100000000
    2NEC Delfzijl VR100000000