NEC start met O-23/21 team , wij gaan tot aan de zomerstop een aantal wedstrijden (3 of 4) spelen met een samengesteld team van onder 23 spelers.
De meerwaarde voor de club en voor de spelers is , wennen aan het senioren voetbal en tevens is het samenspel met spelers waar in de toekomst mee zal worden gespeeld ook een reden. Het elftal zal per wedstrijd kunnen verschillen en zal bestaan uit spelers uit 0-17-1 ( 2de jaars), O19 , 2de en 1ste elftal spelers.
De eerste wedstrijd zal komende dinsdagavond om 20.00 uur plaatsvinden en de tegenstander zal Stedum zijn. Per wedstrijd zal de selectie worden samengesteld door TC, trainers A en B selectie , en door Etienne en Hans. Etienne en Hans zullen ook de begeleiding en coaching op zich nemen.
Indien jullie als supporters onze talenten van de toekomst willen zien, kom dan dinsdagavond even kijken bij het O-23/21 elftal.
Tot dinsdagavond 20.00 uur.
TC NEC Delfzijl