• NEC Delfzijl een club voor iedereen en met iedereen.

  • Niels Boersma Jubilaris

    Niels Boersema (32) speelde op zaterdag 3 mei 2025 in de uitwedstrijd tegen Corenos (1-0) zijn 100ste officiële wedstrijd, in deze wedstrijd speelde Niels als rechtervleugelverdediger voor NEC Delfzijl. In zijn jubileumwedstrijd stak Boersema veel energie en loopvermogen in de wedstrijd. Maar helaas verloor NEC Delfzijl onverdiend en onnodig tegen de  nummer twee op de ranglijst. 

    Niels speelde zijn eerste officiële wedstrijd voor NEC Delfzijl uit op 16 maart 2019 in de 2e klasse tegen FC Klazienaveen, die wedstrijd eindigde in een 1-0 overwinning voor de Drenten. Dat seizoen werd afgesloten op een keurige plek in de middenmoot. 

    Boersema speelde 84 competitiewedstrijden en 16 bekerwedstrijden. Hij scoorde in competitieverband 1 keer en in bekerwedstrijden wist hij het net niet te vinden. Ook scoorde Niels nog 5 doelpunten in oefenwedstrijden.  

    Niels staat bekend als een rustige jongen en doet nooit rare fratsen, in 100 wedstrijden heeft hij slechts 7 keer een gele prent ontvangen. 

    Niels speelde samen met zijn  broer Bas tot hun zestiende in de jeugd van Oosterhoek.  Samen met hun zus vormen ze een drieling.

    Trainers waar Niels onder speelde waren Kees Pranger ,  Marshall Pourier , Fred Hansen en zijn huidige trainer Roy Kamps. 

    Niels, van harte gefeliciteerd met deze mooie mijlpaal!