• NEC Delfzijl een club voor iedereen en met iedereen.

  • Voor het volledige programma, uitslagen en standen van jouw team, ga via ' Teams' naar je eigen team.

  • Programma Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeld
    9 mrt. 09:00NEC Delfzijl JO7-1Omlandia JO7-1regulierveld 4 A1b
    9 mrt. 09:00NEC Delfzijl JO8-3Siddeburen JO8-2JMregulierveld 4 A1
    9 mrt. 09:00NEC Delfzijl JO10-2Omlandia JO10-2JMregulierveld 4 A2
    9 mrt. 09:00NEC Delfzijl JO15-1SJO STEO JO15-1regulierveld 2
    9 mrt. 09:00NEC Delfzijl MO15-1SJO GEO/SVW MO15-1regulierveld 3
    9 mrt. 09:20NEC Delfzijl JO7-1SJO NWWC JO7-1JMregulierveld 4 A1b
    9 mrt. 10:15NEC Delfzijl MO17-1Leeuwarder Zwaluwen MO17-1regulierveld 1
    9 mrt. 10:15NEC Delfzijl JO11-1HSC JO11-1regulierveld 4 A
    9 mrt. 10:55NEC Delfzijl JO17-2SJO ZVC'14 JO17-1regulierveld 3
    9 mrt. 11:15NEC Delfzijl JO17-1DZOH JO17-1regulierH (Henk) Heidemaveld 2
    9 mrt. 11:45NEC Delfzijl JO8-2SC Loppersum JO8-1regulierveld 4 A2
    9 mrt. 11:45NEC Delfzijl JO9-1Heiligerlee JO9-1regulierveld 4 A1
    9 mrt. 13:00NEC Delfzijl 6 (buiten mededinging)Corenos 3regulierveld 1
    9 mrt. 13:00NEC Delfzijl JO19-1FC Lewenborg JO19-1regulierveld 3
    9 mrt. 14:30NEC Delfzijl 3Velocitas 1897 5regulierveld 2
    9 mrt. 15:00NEC Delfzijl 4DVC Appingedam 7regulierveld 3
    10 mrt. 10:00NEC Delfzijl 2MOVV 2regulierveld 2
    15 mrt. 19:30NEC Delfzijl 35+1Wagenborger Boys 35+1regulierveld 1 A
    15 mrt. 19:30NEC Delfzijl VR30+1De Fivel VR30+1regulierVeld 1 B
    15 mrt. 20:30NEC Delfzijl 35+1Siddeburen 35+1regulierveld 1 B
    15 mrt. 21:00NEC Delfzijl VR30+1vv Winsum VR30+1regulierVeld 1 B
    16 mrt. 09:00NEC Delfzijl JO9-3Froombosch JO9-1regulierveld 4 A1
    16 mrt. 09:00NEC Delfzijl JO10-1DVC Appingedam JO10-1regulierveld 4 A2
    16 mrt. 09:00NEC Delfzijl JO13-2Noordster JO13-2regulierveld 2
    16 mrt. 09:00NEC Delfzijl JO11-2SJO NWWC JO11-1regulierveld 3 B
    16 mrt. 10:15NEC Delfzijl JO8-1SETA JO8-1JMregulierveld 4 A2
    16 mrt. 10:15NEC Delfzijl JO9-2SJO 't Hogeland JO9-1JMregulierveld 4 A1
    16 mrt. 10:45NEC Delfzijl JO13-1Gorecht JO13-2regulierveld 3
    16 mrt. 11:05NEC Delfzijl JO7-1De Heracliden JO7-1JMregulierVeld 1 A1a
    16 mrt. 11:15NEC Delfzijl JO10-3Usquert JO10-1JMregulierveld 4 A1
    16 mrt. 12:00NEC Delfzijl 2Borger 2regulierveld 2
    16 mrt. 14:30NEC Delfzijl 1De Heracliden 1regulierveld 1
    16 mrt. 14:30NEC Delfzijl 4ZEC 3regulierveld 3
    16 mrt. 14:30NEC Delfzijl 5Gorecht 5regulierveld 2
  • Programma Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechter
    9 mrt. 08:45HS'88 JO9-3JMNEC Delfzijl JO9-3regulier
    9 mrt. 08:45Stadskanaal JO13-3NEC Delfzijl JO13-2regulierH. (Henk) Kuiper
    9 mrt. 09:00Corenos JO11-1NEC Delfzijl JO11-2regulier
    9 mrt. 09:00De Heracliden JO10-1NEC Delfzijl JO10-1regulier
    9 mrt. 09:00SC Loppersum JO9-1JMNEC Delfzijl JO9-2regulier
    9 mrt. 09:00Onstwedder Boys JO8-1JMNEC Delfzijl JO8-1regulier
    9 mrt. 09:40De Fivel JO7-1JMNEC Delfzijl JO7-1regulier
    9 mrt. 10:15Siddeburen JO13-1JMNEC Delfzijl JO13-1regulier
    9 mrt. 10:30SJO NWWC JO10-1NEC Delfzijl JO10-3regulier
    9 mrt. 14:30Middelstum 1NEC Delfzijl 1regulierJ. (Jos) Boerema
    9 mrt. 14:30The Knickerbockers 8NEC Delfzijl 2regulier
    9 mrt. 14:30Stedum 3NEC Delfzijl 5regulier
    14 mrt. 18:00Hoogezand JO9-2NEC Delfzijl JO9-3regulier
    15 mrt. 20:00WEO 35+1NEC Delfzijl 35+1regulier
    15 mrt. 20:30SJO PHC23 VR30+1NEC Delfzijl VR30+1regulier
    15 mrt. 21:30Nieuwolda 35+1NEC Delfzijl 35+1regulier
    15 mrt. 21:30DVC Appingedam VR30+1NEC Delfzijl VR30+1regulier
    16 mrt. 08:30Hoogezand JO11-1NEC Delfzijl JO11-1regulier
    16 mrt. 08:45BATO JO9-1NEC Delfzijl JO9-1regulier
    16 mrt. 09:00SJO PHC23 JO8-1NEC Delfzijl JO8-2regulier
    16 mrt. 09:30KRC JO8-1JMNEC Delfzijl JO8-3regulier
    16 mrt. 10:45SC Loppersum JO7-1NEC Delfzijl JO7-1regulier
    16 mrt. 10:45Gorecht JO19-1NEC Delfzijl JO19-1regulier
    16 mrt. 11:15Farmsum JO10-1NEC Delfzijl JO10-2regulier
    16 mrt. 11:25DVC Appingedam JO7-1NEC Delfzijl JO7-1regulier
    16 mrt. 12:15FC Zuidlaren JO17-1NEC Delfzijl JO17-1regulier
    16 mrt. 12:15SJO PHC23 JO17-1NEC Delfzijl JO17-2regulier
    16 mrt. 12:30Nieuwolda 2NEC Delfzijl 6 (buiten mededinging)regulier
    16 mrt. 12:45Blauw Wit '34 MO17-1NEC Delfzijl MO17-1regulier
    16 mrt. 13:15Engelbert MO15-1 (9-tal)NEC Delfzijl MO15-1regulier
    16 mrt. 13:30VEV'67 JO15-2NEC Delfzijl JO15-1regulier
    16 mrt. 15:30ACV 5NEC Delfzijl 3regulier
    17 mrt. 10:00Muntendam 3NEC Delfzijl 2regulier