• Voor het volledige programma, uitslagen en standen van jouw team, ga via ' Teams' naar je eigen team.

  • Programma Thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterVeld
    27 mei. 19:30NEC Delfzijl VR30+2DVC Appingedam VR30+1regulierVeld 1
    27 mei. 20:00NEC Delfzijl 1Futsal Winsum 4regulierG. (Gerrit) MeijerBredeschool, veld 1
    27 mei. 20:00NEC Delfzijl VR30+2De Fivel VR30+1regulierVeld 1
    27 mei. 20:30NEC Delfzijl VR30+1NEC Delfzijl VR30+2regulierVeld 1
    28 mei. 09:00NEC Delfzijl JO15-3Noordster JO15-2regulierAK (Nico) Lierveld 2
    28 mei. 09:00NEC Delfzijl JO15-2Omlandia JO15-1regulierL.S. (Leon) Visserveld 3
    28 mei. 09:00NEC Delfzijl JO7-1Farmsum JO7-1JMregulierveld 1
    28 mei. 09:00NEC Delfzijl JO10-1vv Winsum JO10-2regulierveld 4
    28 mei. 09:20NEC Delfzijl JO7-1SV Bedum JO7-1regulierveld 1
    28 mei. 10:15NEC Delfzijl JO11-2FVV JO11-1regulierveld 4
    28 mei. 11:15NEC Delfzijl VR1SC Loppersum VR1regulierP.H (Pieter) Grootendorstveld 3
    28 mei. 11:45NEC Delfzijl 2De Weide 2regulierL. (Lars) Scheltensveld 2
    31 mei. 18:30NEC Delfzijl JO15-2ZNC JO15-1regulierR.A. (Ruud) v Roonveld 2
    3 jun. 19:00NEC Delfzijl 1LTC 2regulierK. (Klaas) KooistraBredeschool, veld 1
    4 jun. 10:00NEC Delfzijl MO17-1Roden MO17-1regulierveld 2
    4 jun. 10:00NEC Delfzijl JO17-2DVC Appingedam JO17-3regulierAfgeschermdveld 3
    4 jun. 12:00NEC Delfzijl 3Potetos 2regulierveld 2
    4 jun. 15:00NEC Delfzijl 1S.V. Oosterwolde 1regulierP.M.T.P. (Pascal) Souhuwatveld 1
    8 jun. 19:00NEC Delfzijl JO17-1 nieuwBe Quick 1887 JO16-1Oefenveld 3
  • Programma Uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechter
    27 mei. 19:30De Fivel VR30+1NEC Delfzijl VR30+1regulier
    27 mei. 20:00DVC Appingedam VR30+1NEC Delfzijl VR30+1regulier
    27 mei. 20:30NEC Delfzijl VR30+1NEC Delfzijl VR30+2regulier
    28 mei. 08:45DVC Appingedam JO9-2NEC Delfzijl JO9-2regulier
    28 mei. 09:00De Heracliden JO17-1NEC Delfzijl JO17-2regulierJ.M.F. (Jos) Dekker
    28 mei. 09:00ST Poolster/Holwierde JO10-1NEC Delfzijl JO10-3regulier
    28 mei. 09:00Veendam 1894 JO9-1NEC Delfzijl JO9-1regulier
    28 mei. 09:10SGV JO7-1GNEC Delfzijl JO7-1regulier
    28 mei. 09:30Siddeburen JO10-1NEC Delfzijl JO10-2regulier
    28 mei. 10:30Wildervank JO8-3GNEC Delfzijl JO8-1regulier
    28 mei. 10:30VEV'67 JO17-1NEC Delfzijl JO17-1regulierJ. (Jonathan) Klok
    28 mei. 11:00Peize MO15-1NEC Delfzijl MO15-1regulierAfgeschermd
    28 mei. 11:00Hoogezand JO15-1NEC Delfzijl JO15-1regulierAfgeschermd
    28 mei. 11:00Heiligerlee JO11-1NEC Delfzijl JO11-1regulier
    28 mei. 13:15vv Winsum 3NEC Delfzijl 3regulierP (Peter) Kluin
    28 mei. 14:00Muntendam JO19-1NEC Delfzijl JO19-2regulier
    28 mei. 14:30SV Bedum 6NEC Delfzijl 4regulierT.J. (Tijs) Meijer
    28 mei. 14:30WVV JO19-1NEC Delfzijl JO19-1regulier
    28 mei. 15:00The Knickerbockers 1NEC Delfzijl 1regulierB. (Bart) Heikens
    30 mei. 19:30Muntendam VR1NEC Delfzijl VR1regulier
    4 jun. 12:00Noordscheschut 2NEC Delfzijl 2regulier
    4 jun. 12:30Amicitia VMC 6NEC Delfzijl 4regulier
    8 jun. 19:30SV Bedum 8NEC Delfzijl 5regulier